Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kapsula/domains/kapsulahostel.pl/public_html/wp-content/themes/hostel/includes/builder/functions.php on line 5917
Już za chwileczkę! Już za momencik! – wielkie otwarcie! - Hostel Kapsuła

Nie da się ukryć, a nawet nie mamy takiego zamiaru!, że otwarcie hostelu kapsułowego Kapsuła Hostel w Warszawie zbliża się wielkimi krokami. Za chwilę ruszamy z rezerwacją i niedługo powitamy pierwszych gości.

Kapsuła hostel położony jest w samym centrum Warszawy, przy ulicy Dowcip, niedaleko bardzo znanej ulicy Świętokrzyskiej. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej lokalizacji! Od ścisłego centrum Warszawy dzieli nas zaledwie kilometr, a na Stare Miasto dostaniemy się po zaledwie 20 minutowym spacerze. Jednak nie tylko to sprawia, że nasza lokalizacja jest najlepsza. W pobliżu hostelu znajdziemy również wiele kawiarni, restauracji, pubów i klubów. Z pewnością każdy nasz gość znajdzie tutaj coś dla siebie. Zatem czego można chcieć więcej?

Jak dokonać rezerwacji?

Przede wszystkim przez naszą stronę www.kapsulahostel.pl. Kapsuły możecie rezerwować zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną. Nie zapominajcie, że znajdziecie nas również na Facebooku! A tam, na naszym profilu „Kapsuła Hostel”, wszelkie aktualności, informacje, ciekawostki, a przede wszystkim opinie naszych gości, które pozwolą Wam podjąć dobrą decyzję o odwiedzeniu naszego hostelu. Nie wstydźcie się i zaobserwujcie także nasz profil „kapsulahostel” na Instagramie!

Co daje nam nocleg w hostelu kapsułowym? Bardzo dużo korzyści!

Po pierwsze – wygoda – wymiary 1x1x2,3m z pozoru nie wydają się zbyt imponujące, jednak każdą taką kapsułę wypełnia baaaardzo wygodny materac, na którym możemy komfortowo wypocząć.

Po drugie – konkurencyjna cena – bądźmy szczerzy, Warszawa nie należy do najtańszych miejsc dla turystów. Pełna jest oczywiście hoteli, hosteli i innych miejsc noclegowych, jednak wcale nie jest łatwo znaleźć tani nocleg w Warszawie, który jednocześnie będzie mógł pochwalić się dobrym standardem i lokalizacją.

Po trzecie – intymność – wchodzimy do kapsuły, zamykamy za sobą roletę antywłamaniową i możemy zapomnieć o całym świecie. Zostajemy sam na sam ze swoimi myślami i z dala od wszystkich możemy się zrelaksować. W kapsule mamy światło, dostęp do prądu, wi-fi, a także wygodne siedzisko.

A jeśli mamy ochotę na towarzystwo? Wtedy do naszej dyspozycji jest pokój wspólny, w którym możemy spotkać się z towarzyszami podróży lub poznać zupełnie nowych ludzi z Polski i zza granicy.

Po czwarte – coś nowego – hostele kapsułowe w Polsce, a także w Europie, dopiero się rozwijają, jednak mają coraz więcej zwolenników. Chcecie spróbować czegoś nowego? Przyjeździe do nas i przenocujcie w kapsule!

Jak widzicie, nasz hostel kapsułowy nie ma właściwie żadnych wad. Namawiajcie rodzinę, krewnych oraz znajomych i wybierzcie się na wycieczkę do Warszawy!

REZERWUJ