Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kapsula/domains/kapsulahostel.pl/public_html/wp-content/themes/hostel/includes/builder/functions.php on line 5917
Otwieramy hostel! - Hostel Kapsuła

Nie jest tajemnicą, że hotele i hostele na całym świecie otwierają się praktycznie każdego dnia. Na niektóre otwarcia czekamy z niecierpliwością (tak, jak na otwarcie Kapsuła Hostel w Warszawie!), niektóre przechodzą bez echa, a niektórym otwarciom towarzyszą nawet bardzo huczne imprezy, koncerty, czy pokazy mody.

Portale turystyczne i hotelarskie na początku każdego roku kalendarzowego tworzą specjalne listy najbardziej wyczekiwanych otwarć hoteli w Polsce i na świecie. Na takiej liście top 10 z samej Warszawy znalazło się aż 7 hoteli. Wśród nich jest kilka miejsc historycznych takich, jak Hotel Europejski położony przy Placu Piłsudskiego, Hotel Warszawa zlokalizowany w budynku Prudential, czy Hotel Moxy otwarty w zrewitalizowanym budynku dawnej destylarni w Koneserze, a także miejsca zupełnie nowe, innowacyjne. Takim nowym i innowacyjnym hotelem na mapie Warszawy z pewnością jest nasz hostel kapsułowy. Zrobimy zatem wszystko, co w naszej mocy, aby o otwarciu Kapsuła Hostel dowiedziała się cała Warszawa, Polska, a nawet świat! Nie jest bowiem czymś zwyczajnym to, że od tego miesiąca w samym centrum Warszawy będzie można spędzić noc w japońskim stylu, czyli przenocować w wygodnej, prywatnej kapsule.

Hostele kapsułowe na świecie również otwierają się coraz częściej i nie mówimy tutaj tylko o ojczyźnie kapsuł – Japonii, ale i o wielu innych krajach. W roku 2017 pierwszy hostel kapsułowy otworzył się w Sydney, w Australii. Obiekt ten oferuje swoim gościom 18 bardzo nowoczesnych kapsuł. James Oliver, właściciel hostelu, mówi, że jego obiekt jest idealny dla tych turystów, którym Sydney wydaje się niezwykle drogim miastem. Idąc dalej, zaledwie dwa miesiące temu innowacyjne kapsuły pojawiły się również na mapie Jakarty, w Indonezji, a dokładanie przy lotnisku Soekarno-Hatta International Airport. Ten hostel jest znacznie większy od tego w Sydney, ponieważ posiada aż 120 małych pokoików, a swoim futurystycznym wyglądem przypomina statek kosmiczny. Musimy jeszcze wspomnieć o hotelu kapsułowym w Londynie, który również został oddany do użytku w tym roku. Obiekt ten, oprócz 26 kapsuł, oferuje także klasyczne pokoje i zlokalizowany jest niedaleko stacji metra London Bridge, a cena w porównaniu z innymi miejscami noclegowymi w tym mieście, jest bardzo konkurencyjna.

Aby przekonać się, jak będzie wyglądało otwarcie naszego hostelu kapsułowego, musicie wybrać się do naszej siedziby we wskazanym przez nas terminie, o którym z pewnością dowiecie się z naszego profilu na Facebooku!

REZERWUJ