fbpx

Wakacje tuż tuż!

Tak naprawdę pierwszy dzień lata już za nami, ale za to wakacje jeszcze przed nami, a do tego zbliżają się wielkimi krokami! Wszystkie dzieci, młodzież, a także studenci żegnają się powoli ze swoimi szkołami i uczelniami, a przed nimi kilka miesięcy odpoczynku i swobody. Niektórzy będą mieli okazję wyjechać, inni zaś spędzą wakacje w swoich rodzinnych miastach.
Za równo dla mieszkańców, jak i dla przyjezdnych, tych młodszych i tych starszych, Warszawa przyszykowała wiele przeróżnych atrakcji. Wybór jest bardzo duży, zatem z pewnością nikt się nie będzie tutaj nudził.
Co możemy robić w wakacje w Warszawie? Zobaczcie sami!

Muzycznie:

  • 30 czerwca – koncert światowych gwiazd – Beyonce i Jay Z. To wspaniałe widowisko będzie można obejrzeć na Stadionie Narodowym, przy ul. ks. J Poniatowskiego. Kto nie zna tej z pary? Na pewno każdy z Was jest w stanie zanucić chociaż jedną piosenkę tych artystów.
  • 8 lipca – The Rolling Stones – Stadion Narodowy – prawdziwa gratka dla miłośników mocniejszego brzemienia oraz oczywiście wiernych fanów zespołu. Na koncert w Warszawie trzeba było czekać prawie 11 lat!
  • 11/12 sierpnia – kolejna wspaniała gwiazda wystąpi na warszawskim Stadionie Narodowym – Ed Sheeran. Artysta zapowiadał tylko jeden koncert – 11 sierpnia, jednak wydarzenie okazało się tak popularne, że bilety na koncert zniknęły ze sprzedaży w ciągu kilkunastu minut. Aby zadowolić większą ilość swoich fanów, piosenkarz zdecydował się na jeszcze jeden występ 12 sierpnia!

Filmowo:

  • Kina plenerowe ruszają w Warszawie już w czerwcu, w kilku lokalizacjach. Filmy możemy obejrzeć m.in. w Prochowni Żoliborz, Cudzie nad Wisłą, czy na Placu Defilad. Każde to miejsc działa według swojego harmonogramu i oferuje nam wiele ciekawych seansów.

Dla dzieci (tych mniejszych i tych większych):

  • 23 czerwca – Festiwal Baniek – na terenie Basenów Kora odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Jest to festiwal, na którym zobaczymy, jak powstają tysiące baniek – te duże, małe i te o przeróżnych kształtach. Dodatkowo, będziemy mogli spróbować swoich sił w puszczaniu własnych, przepięknych baniek mydlanych.
  • Czerwiec – sierpień – w okresie wakacyjnym, podczas tych kilku miesięcy, będziemy mogli być uczestnikami wyjątkowej przygody – Polskie dworce bez tajemnic to cykl spacerów z przewodnikiem, podczas których poznamy historie, legendy oraz tajemnice warszawskich dworców kolejowych.

Dla miłośników sportu i tańca:

  • Mundial 2018 – przede wszystkim musimy pamiętać o warszawskich strefach kibica, w których możemy wspólnie obejrzeć wszystkie mecze mistrzostw świata oraz oczywiście kibicować Polskiej drużynie!
  • Wieczory Tańca nad Wisłą – co poniedziałek możemy wziąć udział w lekcjach i pokazach tańca, Gdzie? Pomost 511, Bulwar Flotylli Wiślanej. Przede wszystkim będziemy mogli nauczyć się tango oraz swing.

Jak widzicie, Warszawa nie pozwoli się nam nudzić podczas wakacji. Nieważne, czy pogoda nam dopisze (a mamy nadzieję, że tak będzie!), czy też nie, każdy z pewnością znajdzie dla siebie zajęcie i przeżyje tutaj niezapomniane przygody!
Wszystkich przyjezdnych zachęcamy do tego, aby przy pomocy Internetu znaleźć dla siebie idealny, tani nocleg w Warszawie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytania? Sugestie? Chcesz z nami pogadać? Możesz śmiało pisać, dzwonić lub po prostu skorzystać z formularza.

 

+48 605 082 335

 kontakt@kapsulahostel.pl

Dowcip 4, 00-051 Warszawa

Regulamin pobytu w hostelu

REZERWUJ