fbpx

Nie da się ukryć – Warszawa jest pełna wspaniałych miejsc – historycznych, kulturowych, rozrywkowych. Dorośli z pewnością nie będą się tu nudzić. A gdzie możemy zabrać nasze pociechy, aby wyprawa do Warszawy również dla nich było wspaniałą przygodą? Z okazji Dnia Dziecka, które świętowaliśmy kilka dni temu, przedstawiamy kilka najciekawszych miejsc dla najmłodszych, których odwiedzenie z pewnością pozostanie na długo w ich pamięci.

  1. Centrum Nauki Kopernik i Planetarium – niezwykłe miejsce, gdzie nie tylko dzieci, ale i dorośli będą mieli mnóstwo frajdy. Kilka pięter wystaw stałych plus dodatkowo ekspozycje czasowe. Co najciekawsze, nie jest to zwykłe muzeum, gdzie tylko oglądamy eksponaty. Możemy również samodzielnie eksperymentować! Prawie wszystkie eksponaty można dotknąć i samemu przetestować. Planetarium zaś ma szeroką ofertę prowadzonych na żywo pokazów, w których uczestniczyć mogą nawet najmłodsi.
  2.  Hangar 646 – któż z nas nigdy nie marzył o beztroskim skakaniu po trampolinach, czy do ogromnego basenu wypełnionego mięciutkimi piankami? Dzięki pomysłodawcom Hangaru 646 jest to już od kilku miesięcy możliwe. Miejsce cieszy się taką popularnością, że na bilety trzeba czekać nawet kilka tygodni. Ten park trampolin oferuje oczywiście trampoliny, baseny z gąbkami, specjalne boisko do koszykówki i zbijaka, poduchy powietrzne i wiele, wiele innych. Nikt nie może się tutaj nudzić.
  3. Manufaktura cukierków – dla amatorów słodkości, ale nie tylko. W tym magicznym miejscu możemy nie tylko spróbować wieeeelu cukierków i lizaków, ale również możemy je własnoręcznie zrobić! Manufaktura prowadzi specjalne zajęcia, na których pokazuje jak powstają karmelki zgodnie z XVII-wieczną tradycją.
  4. Warszawskie ZOO – wspaniały warszawski ogród zoologiczny zaprasza tych najmłodszych i tych trochę starszych, na wyjątkowy spacer. W ZOO możemy spotkać wiele gatunków zwierząt, lwy, słonie, żyrafy, ptaki, gady… Niewątpliwie niezapomnianą atrakcją dla dzieci będzie pokaz karmienia zwierząt.
  5. Stadion Narodowy – to miejsce, gdzie nie tylko odbywają się różne wydarzenia sportowe, ale również wystawy, czy koncerty. Stadion można również zwiedzać. Razem z przewodnikiem możemy zajrzeć do miejsc, które na co dzień nie są dostępne dla osób odwiedzających to miejsce. Stadion zachwyca swoją budową i przestrzenią. Spacer przy murawie czy na trybunach pozwala poczuć sportowe emocje.
  6. Flyspot – jedyna w swoim rodzaju możliwość samodzielnego latania. W tym tunelu aerodynamicznym możemy na własnej skórze poczuć, czym jest swobodne unoszenie się w powietrzu! Bo kto z nas nigdy nie marzył o lataniu?
  7. Multimedialny Park Fontann – jedna z najświeższych atrakcji dostępnych w Warszawie. Fontanny, położone w pobliżu Starego Miasta, nad brzegiem Wisły, są ciekawym miejscem zarówno w dzień, jak i wieczorem. W okresie letnim kilka razy w tygodniu możemy podziwiać specjalne pokazy powstałe z połączenia wody, muzyki i kolorowych laserów. W tym roku tematem przewodnim spektakli jest „Książę Niedźwiedź”.Aby zapewnić naszym pociechom atrakcje i przygody przez cały czas trwania wycieczki, możemy im zaoferować również nocleg w ciekawym, innym niż wszystkie, miejscu. Idealnie sprawdzi się tutaj oczywiście hotel kapsułowy! Oryginalny, tani nocleg w samym centrum Warszawy – czego chcieć więcej?Życzymy wszystkim Dzieciom cudownych i niezapomnianych chwil!

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytania? Sugestie? Chcesz z nami pogadać? Możesz śmiało pisać, dzwonić lub po prostu skorzystać z formularza.

 

+48 605 082 335

 kontakt@kapsulahostel.pl

Dowcip 4, 00-051 Warszawa

Regulamin pobytu w hostelu

REZERWUJ