fbpx

Warszawskie atrakcje lato 2018

Wakacje niestety powoli pobiegają końca, a dzieciaki szykują się już na rozpoczęcie roku szkolnego. Do tego wszystkiego musimy pożegnać się z latem, które odchodzi, aby ustąpić miejsca nadchodzącej pięknej, złotej, jesieni. Jednak to wszystko wcale nie powoduje, że musimy zrezygnować z czasu wolnego spędzanego na mieście i zaszyć się w domu. Na to jeszcze będzie czas!

Warszawa, jak zawsze, oferuje nam bardzo wiele atrakcji. Czas wolny można spędzić aktywnie lub leniwie, jednak z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy kilka najfajniejszych propozycji.

  • Dla dzieci – 2 września – impreza Back to School – takie spotkanie cyklicznie oferuje klub Hula Kula. Impreza jest przede wszystkim przeznaczona dla najmłodszych, czy dla rodzin, ale nie tylko. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, co do uczestników. Organizator przewidział wiele atrakcji!
  • Kulturalnie – 31 sierpnia – koncert Justyny Steczkowskiej w Teatrze Roma. Wydarzenie o tyle ciekawe i inne, że wokalistka wystąpi w towarzystwie Orkiestry Cygańskiej.
  • Kino pod chmurką – 31 sierpnia – Kino Kępa – widzowie będą mogli tego dnia obejrzeć film – niemiecki komediodramat pt. „Toni Erdmann”
  • Klubowo – w weekend, jak co tydzień, warszawskie kluby oferują wiele imprez. Tym razem oczywiście nie jest inaczej. Wszyscy miłośnicy klubowych imprez mogą wybrać się na jedną z tych, które zostały zorganizowane właśnie z okazji zakończenia wakacji. Na pewno z tej okazji zabawimy się w klubie Remont i Hydrozagadka.
  • Śmiesznie – 31 sierpnia możemy wybrać się do Klubokawiarni Resort na Stand Up. Tym razem wystąpią Jasiek Borkowski oraz Cezary Ponttefski. Mniejsi miłośnicy stand upu, którym te nazwiska nie mówią zbyt wiele, mogą kojarzyć tych Panów z programów telewizyjnych.
  • Kulinarnie – 31 sierpnia w Placu Zabaw nad Wisłą będziemy mogli poznać wiele smaków z całego świata na organizowanym tam Slow Markecie. W miejscu tym spotkają się nie tylko ciekawi smaków i amatorzy gotowanie, ale również profesjonalni kucharze, restauratorzy, czy blogerzy.
  • 2 września – Iskra Pole Mokotowskie – na tę imprezę powinni wybrać się wszyscy miłośnicy kuchni wegańskiej. Iskra oferuje nam bowiem Piknik Wegański, na którym będziemy mogli spróbować ciekawych, oryginalnych dań, a wszystkie z nich będą oczywiście wegańskie.
  • Sportowo – 1 września to dzień Wieczornego 5. Półmaratonu Praskiego. Bieg rozpoczyna się na błoniach Stadionu Narodowego i dalej idzie ul. Grochowską, al. Waszyngtona, ul. Francuską na Gocław i ulicami warszawskiej Pragi. Trasa zatacza koło i kończy się również na błoniach stadionu. Ci biegacze, którzy nie czują się na siłach, aby przebiec półmaraton, mogą wziąć udział w krótszym, 5 km biegu.
  • Tanecznie – 2 września, Klubokawiarnia Kicia Kocia – będziemy mogli wziąć udział w bezpłatnej lekcji tanga argentyńskiego i nauczyć się podstaw tego wspaniałego tańca.

Jak widzicie wybór jest ogromny, w związku z tym nie siedźmy leniwie w domu!

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytania? Sugestie? Chcesz z nami pogadać? Możesz śmiało pisać, dzwonić lub po prostu skorzystać z formularza.

 

+48 605 082 335

 kontakt@kapsulahostel.pl

Dowcip 4, 00-051 Warszawa

Regulamin pobytu w hostelu

REZERWUJ